۵ برج نوری ۱۵ متری منطقه آزاد چابهار
2020-03-25
متعلقات دکل مهاری
2024-06-19

قیمت دکل مهاری

قیمت دکل مهاری

با توجه به نیاز مشتری و کاربری محصول از انواع مختلف دکل می توان استفاده کرد. تعیین ارتفاع دکل در قیمت دکل مهاری موثر است.

همچنین قیمت دکل مهاری در اصفهان ممکن است با قیمت دکل مهاری در تبریز متفاوت باشد. این امر به دلیل تفاوت در هزینه حمل دکل مهاری و همچنین هزینه نصب دکل مهاری در شهرهای مختلف باشد. در برخی از شهر ها به دلیل شرایط آب و هوایی متفاوت و در برخی از شهر ها به دلیل دورافتاده بودن و بعد مسافت, هزینه اجرای دکل مهاری بالاتر باشد.

دکل مهاری G35 مقاوم تر است یا دکل مهاری G45 ؟

مشخصات فنی دکل مهاری G35 با دکل مهاری G45 یکسان است. تنها تفاوت در فاصله پایه ها یکدیگر است. در دکل مهاری G45 فاصله بین دو پایه از هم ۴۵ سانتیمتر و در دکل مهاری G35 این فاصله ۳۵ سانتیمتر می باشد. به همین دلیل مقاومت خمشی دکل G45 کمی بالاتر بوده و در مناطق با سرعت باد بالاتر مناسب تر می باشد.

 

قیمت دکل G35 بیشتر است یا دکل G45 ؟

با توجه به سنگین تر بودن سکشن دکل G45 و همچنین عرض بیشتر سکشن دکل G45 و افزایش هزینه حمل, قیمت دکل مهاری G45 بالاتر می باشد.

 

وزن سکشن دکل مهاری G35 چقدر است؟

وزن سکشن استاندارد دکل مهاری G35 پس از گالوانیزاسیون ۲۳ کیلوگرم می باشد. این وزن برای سکشن ساخته شده با میلگرد ساده قطر ۱۰ میلیمتر و لوله با ضخامت ۲ میلیمتر است.

سکشن دکل مهاری

سکشن دکل مهاری

 

آیا نصب دکل مهاری در پشت بام برای ساختمان خطرناک است؟

عوامل مختلفی در ایمنی نصب دکل مهاری بر روی پشت بام موثر است که قبل از نصب دکل بایستی توسط تیم نصاب بررسی و چک لیست ایمنی تکمیل شود. برخی از این عوامل شامل نوع سازه ساختمان, محل قرارگیری بیس پلیت دکل, نوع دیوار جان پناه کنار بام, فواصل نصب میله مهار از بیس پلیت و … اشاره کرد. جهت حفظ ایمنی تمامی این موارد قبل از نصب دکل مورد بررسی و تایید قرار می گیرد.

 

هزینه نصب دکل مهاری بر روی پشت بام کمتر است یا بر روی زمین؟

هزینه نصب دکل مهاری بر روی پشت بام به دلیل حذف فونداسیون بتنی پایین تر است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *