دکل مهاری G45

فروش ویژه دکل مهاری G45 چهار وجهی

سکشن دکل مهاری چهار وجهی G45 متری ۳۵۰۰۰۰ تومان


دکل های سری  G تولید شده در شرکت آرسین تک در طی فرآیند ساخت و به منظور انطباق با استاندارد ها , سیستم کنترل حین فرآیند در زنجیره ساخت جاری سازی شده است .
شرکت آرسین تک اقدام به فروش دکل مهاری G45 نموده است جهت خرید دکل مهاری G45 و استعلام قیمت دکل مهاری G45 با شماره تلفن های تماس ۶۵۴۴۶۳۴۲-۰۲۱ و ۰۹۱۲۴۳۳۲۱۳۰ حاصل فرمایید .

دکل مهاری

دکل مهاری G45

دکل مهاری G45 طرح راهن از انواع دکل های مهاری سبک بوده که از نظر نوع مقاطع همانند دکل مهاری G35 می باشد . فاصله بین دو پایه این دکل ۴۵ سانتیمتر بوده و طول هر سکشن ( بخش) دکل ۳ متر می باشد .

در مواقعی که تعداد تجهیزات نصب شونده از قبیل آنتن های رادیو , مایکروویو و دیش های سالید و گرید بر روی دکل زیاد نبوده و ارتفاع دکل مورد نیاز بین ۳۶ تا ۶۰ متر باشد می توان از دکل مهاری سه پایه G45 استفاده نمود .

این دکل ها هم قابیلت نصب بر روی پشت بام را دارا بوده و هم می توان بر روی زمین نصب کرد . نوع اتصال بخش های دکل مهاری G45 بصورت آستینی ( نر و ماده ) بوده و گاها جهت تامین استحکام مورد نیاز در اتصال از اتصال فلنچی هم استفاده می شود .

دکل مهاری G45 چهاروجهی به دلیل دارا بودن مرکز ثقل بهتر توانایی تحمل بار بیشتری داشته و در مواردی که هدف نصب آنتن و تجهیزات مخابراتی بر روی دکل می باشد بیشتر از دکل مهاری چهاروجهی استفاده می شود .

قاعده کلی در تعیین فاصله فونداسیون های مهار تا فونداسیون زیر دکل وجود دارد که این فاصله را به اندازه یک سوم ارتفاع دکل تعیین می کند . یعنی در دکلی به ارتفاع ۳۰ متر , فاصله فونداسیون مهار تا فونداسیون دکل بایستی ۱۰ متر باشد (۳/۳۰) در این شرایط از هر ۹ متر از ارتفاع دکل ۳ رشته کابل مهار از سه طرف به فونداسیون مهار متصل می شود .

بعضا با توجه به شرایط محیطی و آب و هوا , محدودیت فضا جهت اجرا و همچنین تعداد تجهیزات روی دکل این فاصله از ۹ متر به ۶ متر کاهش می یابد . در اجرای دکل های مهاری سبک همچون G45 و G35  این قاعده کلی استفاده می شود اما توصیه می شود با توجه شرایط متنوع هر پروژه و نوع کاربری خاص آن , طراحی سازه ای و نصب هر پروژه بصورت تخصصی انجام شود .

سالانه حوادث بسیاری به دلیل عدم اجرای آیین نامه های طراحی و اجرای اصولی دکل های مخابراتی و همچنین عدم آشنایی نصاب ها با اصول اولیه اجرا و ظرفیت بارگذاری هر دکل به وقوع می پیوندد .

شرکت آرسین تک با داشتن گروهی از مهندسین با تجربه , هر پروژه را بصورت مستقل و تخصصی طراحی کرده و با کنترل فرایند ساخت و نصب از اجرای موفق پروژه ها اطمینان حاصل می نماید .

دکل های مهاری G45  با توجه به ارتفاع نصب از اجزای مختلفی تشکیل شده است . در جدول زیر این اجزا تا ارتفاع ۳۰ متر نشان داده شده است .
ارتفاع دکل ( متر) ۹ ۱۲ ۱۵ ۱۸ ۲۱ ۲۴ ۲۷ ۳۰
شرح قطعه
سکشن ۳ متری ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
بیس پلیت ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱
انکرراد ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳
مهارکش ۳ ۳ ۶ ۶ ۶ ۹ ۹ ۹
کلمپس ۱۲ ۱۲ ۲۴ ۲۴ ۲۴ ۳۶ ۳۶ ۳۶
گوشواره ۳ ۳ ۶ ۶ ۶ ۹ ۹ ۹
پیچ و مهره ۱۰ ۱۸ ۲۴ ۳۰ ۳۶ ۴۲ ۴۸ ۵۴ ۶۰
پیچ و مهره ۱۲ ۳ ۳ ۶ ۶ ۶ ۹ ۹ ۹
پیچ و مهره ۱۶ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳
سیم مهار( متر) ۲۱ ۳۰ ۶۳ ۷۶ ۹۳ ۱۵۰ ۱۶۳ ۲۰۴
ارتفاع نصب کابل مهار روی دکل ( متر) ۶ ۹ ۶ و ۶ ۶ و ۱۵ ۹ و ۱۸ ۶ و ۱۵ و۲۱ ۶ و ۱۵ و ۲۴ ۹ و ۱۸ و ۲۷

آرسین تک آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی ، ساخت و نصب انواع دکل های مخابراتی ، دکل خودایستا ، دکل خود ایستا سه پایه ، دکل خودایستا سه پایه لوله نبشی ، دکل خودایستا سه پایه تمام نبشی ، دکل خودایستا چهار پایه تمام نبشی ، دکل خودایستا ICB ، دکل مونوپل ، دکل منوپل ، دکل مهاری ، دکل مهاری G35 ، دکل مهاری G45 ، دکل مهاری سه وجهی G45 ، دکل مهاری چهار وجهی G45 ، پل هوایی عابر و … می باشد .