نصب دکل مهاری | قیمت نصب دکل مهاری
2020-08-21
دکل مهاری G80
2020-08-26

پایه چراغ راهنمایی

پایه چراغ راهنمایی رانندگی

پایه چراغ راهنمایی یکی دیگر از انواع دکل های منوپل هستند که در مناطق شهری و جاده ها ، بزرگراه ها و اتوبان ها نصب می شوند . ساخت اینگونه از پایه ها پس از بررسی محل و بار ترافیکی و بار دینامیکی و عرض معابر و جاده ها ، اتوبان یا برزگراه و … انجام می گیرد. از ویژگی های بارز این پایه ها سهولت در نصب پایه ، این پایه ها به همراه بازوهای بلند نصب هرگونه علائم راهنمایی و رانندگی ، دوربین های مدار بسته و … روی پایه را آسان می سازد . به همین دلیل به این پایه ها دکل های چند وجهی بازوداری نیز می گوییم .

کاربرد پایه چراغ راهنمایی جهت نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی جهت بالا بردن امنیت ، به عنوان تابلوهای مسیر یابی ، علائم هشدار دهنده ، دوربین های مدار بسته و … می باشد . بنابراین می توان گفت نقش بسزایی در کنترل و روان سازی تزافیک درون شهری و همچنین برون شهری ایفا می کنند .

جهت استعلام قیمت پایه چراغ رانندگی و هزینه نصب آن ، همچنین جهت اطلاع از فروش ویژه انواع دکل مهاری شرکت آرسین تک می توانید با کارشناسان ما در شرکت آرسین تک تماس بگیرید .

همچنین جهت اطلاع از فروش ویژه انواع دکل مهاری آرسین تک می توانید

– این سازه نیز همانند سایر انواع دکل های مخابراتی با لایه محافظتی گالوانیزه گرم پوشیده شده اند که که بنا به درخواست مشتری می تواند به صورت رنگی نیز تولید شود .

– طول این پایه ها از ۳ الی ۱۸ متر می باشد که به صورت ساده یا طرح دار فانتزی ، پایه چند وجهی با مقاطع مختلف تولید می شود .

– نحوه اتصال و مونتاژ کردن این پایه ها به صورت فلنچی می باشد .

– بنا به درخواست مشتری امکان نصب نردبان و پلت فرم نیز مقدور می باشد .

– این پایه ها با بدنه مستحکم در برابر فشار و ضربه و شرایط مختلف جوی مقاوم هستند .

– امکان نصب چراغ سولار خورشیدی نیز روی این پایه ها وجود دارد .

انواع پایه چراغ راهنمایی :

پایه چراغ راهنمایی فانتزی عابر پیاده

پایه چراغ راهنمایی فانتزی معلق

پایه چراغ راهنمایی هشت وجهی ۴*۶ متر

پایه چراغ راهنمایی هشت وجهی معلق

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *