دکل ICB

دکل خود ایستا ICB :

دکل ICB :

دکل­های ICB (intermediate compact ballast) نوعی از دکل­های خودایستا سه پایه هستند که بصورت پیش ساخته و در قطعات ۶ متری ساخته می­ شوند.

پایه ها از مقاطع لوله ای شکل و المان های داخلی از مقاطع میلگرد توپر می باشند . نوع اتصال این سازه های ۶ متری به یکدیگر از نوع اتصال فلنچی بوده و میلگرد های توپر به وسیله فرآیند جوشکاری MIG به لوله ها ( پایه ­ها) متصل می­ شوند .

به دلیل سرعت نصب بسیار بالا و همچنین نیاز به پرسنل کمتر جهت نصب ، دکل های ICB راه حلی سریع و اساسی برای ارائه­ دهندگان خدمات تلفن همراه ، سیستم های مخابراتی نظامی و سایر شبکه های توزیع داده می باشند .

به دلیل اینکه بخش های ۶ متری دکل های ICB از قبل ساخته و جوشکاری شده ­اند و با توجه به حجیم بودن این بخش ها ، هزینه جابجایی و حمل این نوع دکل ها نسبت به سایر انواع دکل­های خودایستا بالاتر بوده اما به دلیل سرعت نصب بالا و نیاز به پرسنل کمتر هزینه نصب آنها پایین تر می باشند .

این نوع دکل ها را می توان تا ارتفاع ۴۲ متر و در فضایی محدود ( ۴٫۵*۴٫۵ متر) اجرا نمود . همچنین می توان پایه های X-POLE و مایکروویو را بر روی این دکل ها نصب نمود .

آرسین تک آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی ، ساخت و نصب انواع دکل های مخابراتی ، دکل خودایستا ، دکل خود ایستا سه پایه ، دکل خودایستا سه پایه لوله نبشی ، دکل خودایستا سه پایه تمام نبشی ، دکل خودایستا چهار پایه تمام نبشی ، دکل خودایستا ICB ، دکل مونوپل ، دکل منوپل ، دکل مهاری ، پل هوایی عابر و … می باشد .