پایه چراغ راهنمایی
2020-08-23
دکل دوربین مداربسته
2020-08-31

دکل مهاری G80

دکل های مهاری به وسیله سیم مهار به زمین یا تکیه گاه دیگری مهار گردند و به دلیل نوع سازه و زمان نصب و راه اندازی و هزینه های اجرا بسیار مورد استفاده قرار می گیرند . امکان نصب این نوع دکل ها تا ارتفاع ۱۵۰ متر میسر می باشد .

دکل های مهاری G80 یکی از انواع دکل های مهاری است که به صورت سه ضلعی و چهار ضلعی ، در سکشن های سه متری به صورت مثلثی یا مربعی ساخته می شوند . از آنجا که عدد مقابل G  نشان دهنده عرض قاعده بخش ها به سانتیمتر می باشد ، لذا عدد ۸۰ نشان دهنده عرض قاعده ۸۰ سانتی متری هر یک از سه یا چهار وجه این نوع از دکل است . جهت نصب این نوع دکل حداکثر ارتفاع توصیه شده ۱۱۰ متر می باشد. پایه این دکل ها از لوله نمره ۳ بوده و با میلگردهای نمره ۸ یا ۱۰ به صورت خرپایی به هم متصل می شوند و هر سکشن طبق استاندارد ۸ ردیف پله جهت افزایش مقاومت و ایستایی دکل و سهولت جابه جایی و بالا رفتن از آن تعبیه شده است .
دکل های G80 نیز همانند سایر انواع دکل های مهاری دارای وزن پایین ، نصب راحت و آسان به نسبت دکل های دیگر و هزینه نصب پایین بوده و به دلیل سبکی در مکان هایی که فضا به قدر کافی موجود باشد ، در شبکه تلفن همراه، رادیو و بی سیم و شبکه های رایانه ای استفاده می شوند . این دکل ها بیشتر در بالای پشت بام ساختمان ها نصب شده و در هر ۹ متر و گاهی در هر ۶ متر به وسیله سیم مهار از سه جهت با زاویه ۱۲۰ درجه مهار می شوند.

کلیه اجزای دکل پس از ساخت گالوانیزه گرم می شوند . میزان ضخامت پوشش روی بر روی سطوح دکل براساس آیین نامه های مربوطه از جمله ASTM A123 تعیین می گردد . عموما جهت سطوحی با ضخامت ۲ تا ۳۰ میلیمتر میزان ضخامت پوشش روی بین ۶۰ تا ۱۱۰ میکرون مطلوب می باشد.

دکل مهاری G80 لوله میلگرد : قابلیت نصب تا ارتفاع ۱۴۰ متر را دارند.

دکل مهاری G80 لوله نبشی : قابلیت نصب تا ارتفاع ۱۴۰ متر را دارند.

شرکت فنی و مهندسی آرسین تک با داشتن نیروی فنی مجرب و متعهد یکی از تولیدکنندگان انواع سازه های فلزی و دکل های مخابراتی مطابق با استاندارد مخابرات ایران و از بهترین متریال ها در ایران می باشد و آمادگی خود را جهت تولید ، فروش ، مشاوره و نصب و راه اندازی انواع دکل ها و سازه های فلزی اعلام می دارد.

طراحی دکل مهاری G80 ، تولید دکل مهاری G80 ، فروش انواع دکل مهاری G80 ، نصب دکل مهاری G80 ، نگهداری دکل مهاری G80 ، رگلاژ دکل مهاری G80 ، فندانسیون دکل مهاری G80 از جمله خدمات آرسین تک در رابطه با این نوع دکل می باشد . جهت استعلام قیمت و خرید دکل مهاری G80 با شماره تلفن های تماس ۶۵۴۴۶۳۴۲-۰۲۱ و ۰۹۱۲۴۳۳۲۱۳۰ حاصل فرمایید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *