آیا دکل های مخابراتی نیاز به رنگ آمیزی دارند؟
2020-08-15
اسکلت فلزی
2020-08-18

دکل مهاری G55

یکی از انواع دکل های مخابراتی دکل های مهاری هستند که ساختاری بلند و لاغر و عمودی داشته و برای ثبات و پایداری وابستگی شدیدی به کابل های مهاری دارند . این نوع دکل ها به دلیل نوع سازه و زمان نصب و راه اندازی و هزینه های اجرا بسیار مورد استفاده قرار می گیرند . امکان نصب این نوع دکل ها تا ارتفاع ۱۵۰ متر میسر می باشد .

دکل مهاری G55 :

دکل مهاری G55

دکل مهاری G55

 

دکل های مهاری G55 یکی از انواع دکل های مهاری است که به صورت سه ضلعی و چهار ضلعی ، در سکشن های سه متری ساخته می شوند . از آنجا که عدد مقابل G  نشان دهنده عرض قاعده بخش ها به سانتیمتر می باشد ، لذا عدد ۵۵ نشان دهنده عرض قاعده ۵۵ سانتی متری هر یک از سه یا چهار وجه این نوع از دکل است . جهت نصب این نوع دکل حداکثر ارتفاع توصیه شده ۱۱۰ متر می باشد.

این نوع از دکل های مهاری از انواع دکل های سبک بوده که به وسیله سیم مهار به زمین یا تکیه گاه دیگری مهار می گردند . به دلیل وزن پایین و سبکی وزن در مکان هایی که فضا به قدر کافی موجود باشد استفاده می گردند و قابیلت نصب بر روی پشت بام را دارا بوده و به وسیله سیم مهار در هر ۹ یا ۶ متر از سه طرف با زاویه ۱۲۰ درجه به وسیله سیم مهار ، مهار می شوند .

هر سکشن دکل مهاری G55 از یک بدنه لوله ای و اتصالات میلگردی که به وسیله جوش CO2 به هم متصل شده اند تشکیل شده است که مربع یا مثلثی شکل هستند و برای بالا بردن مقاوت و ایستایی دکل و سهولت بالا رفتن از آن طبق استاندارد ۸ پله روی آن تعبیه شده است . کلیه اجزای دکل پس از ساخت بایستی گالوانیزه گرم شوند . میزان ضخامت پوشش روی بر روی سطوح دکل براساس آیین نامه های مربوطه از جمله ASTM A123 تعیین می گردد . عموما جهت سطوحی با ضخامت ۲ تا ۳۰ میلیمتر میزان ضخامت پوشش روی بین ۶۰ تا ۱۱۰ میکرون ایده آل خواهد بود .

اغلب در شبکه تلفن همراه ، رادیو و بی سیم و شبکه های رایانه ای مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از دکل ها معمولا در فضاهای شهری و بر روی بام ساختمان ها نصب می شوند. سبکی وزن ، نصب آسان و هزینه نصب پایین از جمله مزایای دکل های مهاری G55 می باشد .

متعلقات و اجزای دکل مهاری G55 به قرار زیر می باشد :
سکشن (بدنه) ، بیس پلیت ، سیم مهار فولادی ، مهارکش فولادی ، کلمپس فولادی ، صفحه تعادل ۳ سوارخه و ۶ میل ، گوشواره ، تاج سر دکل ، تسمه کمربندی ، پیچ و مهره ، انکرراد و… می باشد.

شرکت آرسین تک با داشتن گروهی از مهندسین با تجربه , هر پروژه را بصورت مستقل و تخصصی طراحی کرده و با کنترل فرایند ساخت و نصب از اجرای موفق پروژه ها اطمینان حاصل می نماید .

جهت خرید دکل مهاری G55 و استعلام قیمت دکل مهاری G55 با شماره تلفن های تماس ۶۵۴۴۶۳۴۲-۰۲۱ و ۰۹۱۲۴۳۳۲۱۳۰ حاصل فرمایید .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *