دکل بادسنجی مهاری
2020-09-01

دکل مهاری سه وجهی

دکل مهاری G35

دکل مهاری G35

انواع دکل های مهاری به صورت سه وجهی و چهار وجهی طراحی و تولید می شوند و از پرکاربردترین تجهیزات در صنعت مخابرات محسوب می شوند .

دکل مهاری سه وجهی نوعی از دکل های مخابراتی است که به دلیل سبکی و سهولت در جابه جایی در پشت بام منازل و ساختمان ها نصب می شوند و جهت نصب آنتن های موبایلی ، رادیویی ، بی سیم یا دیش های ماهواره ای کاربرد دارد. این نوع از دکل ها ابعاد مختلفی دارند که در انواع دکل مهاری G25 , دکل مهاری G35 و دکل مهاری G45 تولید و طراحی می شوند.

مانند سایر دکل های مهاری توسط سیم به زمین یا هر تکیه گاه دیگری متصل می شوند و در ایستگاه های هواشناسی ، نصب دوربین های کنترل محیطی ، ارتباطات رادیویی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند .

این نوع دکل ها از میلگرد های نمره ۸ یا ۱۰ که به شکل خرپایی به یکدیگر متصل شده اند، ساخته می شوند. معمولا عرض قاعده هر وجه آنها ۳۵ سانتی متر و حداکثر وزن آن ۱۵ کیلوگرم می باشد و قطعات مختلف آن ها توسط جوش الکتریکی به هم متصل می شوند. نصب این نوع از دکل ها نیز همانند سایر دکل های مهاری نیازمند فضای باز است تا به صورت سکشن های ۳ متری روی هم نصب شوند .

دکل های مهاری سه وجهی به دلیل سبکی برای نصب تجهیزات سبک تر مورد استفاده قرار می گیرند در حالیکه دکل های مهاری چهار وجهی تحمل وزن بالاتری را دارند و استقامت و پایداری آنها در مقابل باد بیشتر است. بنابراین با توجه به نصب آسان و ارزان این

دکل های مخابراتی بدون نیاز به فونداسیون و بتن کاری امروزه فروش این نوع دکل مهاری سه وجهی با طرفداران بیشماری روبرو شده است.

به دلیل عدم ثبات بازار میلگرد ، آهن و فولاد و نوسانات قیمت آنها ، فروش دکل مهاری G35 سه وجهی و همچنین سایر دکل ها با یک قیمت ثابت امکان پذیر نبوده و لذا جهت استعلام قیمت به روز با شماره تلفن های تماس ۶۵۴۴۶۳۴۲-۰۲۱ و ۰۹۱۲۴۳۳۲۱۳۰ حاصل فرمایید . و پس از دادن اطلاعات در مورد نوع میلگرد ، نمره لوله ، نوع طرح و ساخت سکش ، نوع روش اتصال ( به روش جوش CO2 یا پیچ و مهره ) ، دکل با متعلقات یا بدون متعلقات و مواردی از این دست ، قیمت آنلاین و روزانه ی دکل را دریافت نمایید .

برخی انواع دکل های مهاری سه وجهی موجود در بازار که می توانید سفارش داده و توسط مجموعه متخصص و حرفه ای آرسین تک طراحی ، تولید و نصب شود عبارتد از :

  • دکل مهاری ۳۶ متری سه وجهی G35 همراه با متعلقات سبک زمینی با ۴ ، ۵ و ۶ ردیف مهار دارای کمربند مهار
  • دکل مهاری ۲۱ متری سه وجهی G35 همراه با متعلقات سبک پشت بامی و ۳ ردیف مهار
  • دکل مهاری ۱۵ متری سه وجهی G35 با متعلقات سبک زمینی با ۲ ردیف مهار دارای کمربند مهار ،
  • دکل مهاری ۱۲ متری سه وجهی G35 همراه با متعلقات سبک زمینی با ۱ و ۲ ردیف مهار دارای کمربند مهار
  • دکل مهاری ۹ متری سه وجهی G35 همراه با متعلقات سبک زمینی با۱ و ۲ ردیف مهار دارای کمربند مهار
  • دکل مهاری ۶ متری سه وجهی G35 همراه با متعلقات سبک زمینی با۱ و ۲ ردیف مهار دارای کمربند مهار

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *