دکل دوربین مداربسته
2020-08-31
دکل مهاری G35
دکل مهاری سه وجهی
2021-07-26

دکل بادسنجی مهاری

دکل بادسنجی مهاری

در ایستگاه های بادسنجی ، جهت اندازه گیری کمیت های مختلف هواشناسی نیازمند نصب حسگر هایی در ارتفاع های مختلف از سطح زمین هستیم که این

سکشن دکل مهاری

سکشن دکل مهاری

حسگرهای بادسنجی باید برروی یک سازه فلزی با مقاومت بالا در مقابل سرعتهای زیاد باد قرار بگیرند . دکل مهاری ، دکل مناسب جهت نیل به این هدف می باشد .

دکل های مهاری G45 در ارتفاع های ۴۰ ، ۶۰ و ۸۰ و دکل های مهاری G65-80 و G65-100 در ارتفاع های ۸۰ و ۱۰۰ متری استفاده می شود .

دکلهای در نظر گرفته شده برای ایستگاه های ثبت آمار باد در ۳ ارتفاع ۴۰ ، ۶۰ و۸۰ متر در نوعG45  و ۲ ارتفاع ۸۰ و ۱۰۰ متری در مدلهای G65-80 و G65-100 پیشنهاد می شوند.

این دکل ها از سکشن های ۳ متری با قاعده مثلث متساوی الاضلاع با بدنه لوله ای ساخته شده اند که با اتصالات میلگردی با جوش Co2 به هم متصل می شوند . سطح بدنه با پوشش گالوانیزه گرم یا رنگ اپوکسی جهت افزایش مقاومت و بالا رفتن طول عمر دکل پوشیده شده اند . نصب این دکل ها مطابق استاندارد های معتبر بین المللی بوده و جهت نصب به متعلقات دکل مهاری نظیر : سیم مهار ، کابل مهار ، پیچ و مهره و … نیاز است.

آرسین تک آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی , ساخت , نصب و راه اندازی انواع دکل های مخابراتی , دکل های مهاری ، دکل خود ایستا ,  , دکل منوپل , پل هوایی عابر پیاده , تامین دکل های مورد نیاز ایستگاه های بادسنجی و … می باشد .

کیفیت بالای محصول , قیمت کاملا مناسب با رعایت اصول کیفیت , حمل ارزان به تمام نقاط تهران و شهرستان ها و تحویل پروژه با تیم نصاب حرفه ای و باتجربه از جمله مزایای خرید از آرسین تک می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *